بازسازی ساختمان های قدیمی قسمت دوم
مفاهیم پایه سازه lsf قسمت اول
سپتامبر 5, 2017
سازه های سبک
مفاهیم پایه سازه lsf قسمت سوم
سپتامبر 12, 2017
Show all

مفاهیم پایه سازه lsf قسمت دوم

مفاهیم پایه سازه slf

مفاهیم پایه سازه lsf قسمت دوم

مفاهیم پایه سازه lsf قسمت دوم ، در ادامه مقاله به بررسی فواید سازه lsf می پردازیم .

فواید سازه lsf

کیفیت

خانه هایی که با این سازه ها بنا می شوند کیفیت بسیار بالا و پایداری بسیار زیاد و نیاز به تعمیر و نگهداری در طول کار اجرایی نارد .

مفاهیم پایه سازه slf قسمت دوم

جمع آوری راحت

در این سازه ها دیوارهای بدون بار می توانند به راحتی برداشته یا تعویض شوند یا تغییراتی در آن داده شود . در کل می توان گفت جمع آوری ساختمان می تواند به آسانی انجام پدیرد .

انعطاف پذیری بالا در طراحی

به دلیل اینکه فولاد قدرت بسیار بالایی دارد می تواند با متراژ بالا در طول تولید شود و این باعث می شود که فضاهای بازتری ایجاد شده و انعطاف پذیری طراحی را بدون نیاز به ستون های میانی و یا اینکه دیواره های تحت بار باشد را افزایش می دهد .

قابلیت بازیافت

همه محصولات فولادی قابلیت بازیافت را دارند و با طی فرایندی ساده و تازه به چرخه مصرف بازخواهد گشت . قابلیت بازیافت از این حیث مهم می باشد که از دیدگاه اقتصادی با افزایش روزافزون قیمت مصالح سنتی و افزایش دستمزدها وعوامل دخیل در ساختمان سازی سنتی منجر به این امر شده که ساحتمان های ارزان قیمت و مقاوم جایگاه ویژه ای در ساخت و ساز باز کنند و یک نوآوری بارزی در این زمینه ایجاد شود .

این محبوبیت به دلیل مزیت سبکی این سازه ها در کاهش هزینه ها و حمل و نقل آسان این سازه ها می باشد .

دور زمانی کوتاه

در یک دوره زمانی کوتاه بالاترین کیفیت ممکن در ساخت و ساز را بدست می آوریم به دلیل اینکه این سازه ها از پیش طراحی و ساخته شده می باشد . این در مقایسه با ساختمان های سنتی بسیار مقرون به صرف از لحاظ وقت و هزینه می باشد .

ادامه مقاله را در قسمت بعدی دنبال کنید …

شرکت پناه گستران طاها پیشرو در زمینه سازه های سبک و سازه lsf و ویلای پیش ساخته با برخورداری از پرسنل و کارشناسان مجرب آماده مشاوره و راهنمایی شما مشتریان عزیز می باشد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *